Župa BDM Majke Božje Remetinec - Blato

Župa BDM Majke Božje Remetinec-Blato, raspored misa, događanja u župi, obavijesti.

OVERVIEW

This website zupa-remetinec.hr presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have audited twenty pages inside the website zupa-remetinec.hr and found zero websites referring to zupa-remetinec.hr.

ZUPA-REMETINEC.HR RANKINGS

This website zupa-remetinec.hr is seeing diverging quantities of traffic in the past the year.
Traffic for zupa-remetinec.hr

Traffic ranking (by month) for zupa-remetinec.hr

Traffic ranking by day of the week for zupa-remetinec.hr

WHAT DOES ZUPA-REMETINEC.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zupa-remetinec.hr Mobile Screenshot of zupa-remetinec.hr Tablet Screenshot of zupa-remetinec.hr

ZUPA-REMETINEC.HR HOST

I diagnosed that the main page on zupa-remetinec.hr took four hundred and sixty-nine milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so our parsers consider zupa-remetinec.hr not secure.
74.208.61.75

I diagnosed that this domain is weilding the Apache operating system.

Župa BDM Majke Božje Remetinec - Blato

DESCRIPTION

CONTENT

This website had the following on the web site, "Ponedjeljak, utorak, četvrtak i petak 1800 sati." Our analyzers viewed that the web page said " Srijeda i subota 800 sati." The Website also said " 930, 1100, 1830 Zimsko vrijeme 1800 - Župna crkva Remetinečki gaj 29. Umjetnički voditelj i dirigent zbora od njegovog osnutka je gospodin Dragutin Goldin koji je svojim duhovitim i zanimljivim vođenjem programa obogatio koncert u našoj crkvi. Zbor je vrlo muzikalno i lijepo pratio na orguljama profesor Tomislav Leko. 3 Župni ured kroz lj." The website's header had Župa as the most important search term. It is followed by Majke Božje, Remetinec, and Blato which isn't as highly ranked as Župa.

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Župa Sv. Jelene Šenkovec

Dali dolazite u crkvu? Dobrodošli na stranice posvećene.

župa Šimići

Ilije proroka proslavit ćemo na starom groblju. Ove godine imat ćemo dvije proslave Vanjsku i Glavnu. Ovaj blagdan ćemo proslaviti Vanjskom proslavom u nedjelju 19. godine sa Svetom Misom u 11. Zatim ćemo u ponedjeljak 20.

Početna stranica Župa Šipovača Vojnići

DOMINIKA I OBNOVA FASADE CRKVE I POSJET PROVINCIJALA FR. Dominika, u subotu 8. kolovoza, misno slavlje u filijalnoj crkvi u Dolama, posvećenoj tom prezbiteru i utemeljitelju Reda propovjednika, predvodio je fra Ivica Omazić, župnik Vrgorca, u koncelebraciji sa župnikom don Jozom. Liturgijsko pjevanje predvodila je Frama iz Vrgorca. Kolovoz 14, 2015 u kategoriju Vijesti. Rekonstrukcija stepeništa i rampa za invalide na ulazu u župnu crkvu.

Župa sv. Ante Padovanskog

Kršćanski život u današnjem svijetu. Radovi na rekonstrukciji interijera crkve u Omanjskoj. Početkom mjeseca srpnja, točnije 13. , započeli smo radove unutarnjeg uređenja filijalne crkve sv. Animatori mjesnog bratstva Frame Sivše su od 18. godine u Osnovnoj školi Ivana fra Franje Jukića organizirali treći put zaredom poučno-zabavni program pod nazivom Dječje ljeto.

Župa Svetog Franje Asiškog Srednja Slatina

Pogledajte fotografije s XV Slatinskog Župnog Sijela 2015.